top of page
_DSC9104.jpg

O ZAKÁZKOVÉM ŠITÍ

Dostat nápad a přetvořit z něj modýlek je vždy výzva a potěšení. S Frenkem tomu říkáme čirá radost. Bez té není nic.

Aby vše zaklaplo do sebe, musí být oboustranné nadšení a trpělivost. Ruční práce má své zákonitosti a úctu k řemeslu. Věnuji se šití opravdu dlouho a stále mě překvapuje svými možnostmi. S jízdou na motorce se přidaly motodžíny, bundy z neoprenu a jiné náročnější kousky na přání.

MATERIÁLY, KTERÉ POUŽÍVÁME A PROČ

Klasik jde vždy s dobou, proto místo rytířské zbroje volí nové, technologií vytuněné materiály, co už dávno neváží 30 kg. Klasicky ale rád nosí praktické, pohodlné a chránící oblečení.  My používáme převážně přírodní látky - tkaniny i úplety. Na moto džíny vybíráme denim s elastanem nebo bez a na vestu třeba samet. Úplety dělíme podle potřeby na letní a zimní verzi. V horku se hodí spíš viskóza, která chladí (nákrčník, tílko či triko), pak bavlna na mikiny, dále fleece, softshell a naše eso je neoprén na bundy, původně pod koženou bundu aby zahřála, leč v létě samotná i chladí!

Materiál, který vkládáme do oděvu nese název aramid a dominuje v nenápadnosti, lehkosti, odolnosti a poddajnosti. Náš záměr je obléci Vás tak, že na první pohled nepoznáte, že jste vybaveni na bikerské sedlo a dobrodružství cest. A to nás baví! Na přání můžeme přidat certifikované chrániče a jiné vychytávky. Ještě zmíníme na zakázku vyráběné zipy YKK, ke kterým brzy přibydou jiné komponenty. Radost nám dělá spolupráce řemeslných českých dílen: zpracovatel kůží, díky němuž máte možnost u nás zakoupit doplňky, nebo výrobci unikátních výšivek, co dokáží vyčarovat na holčičí kalhoty třeba nádherné růže.

Je třeba chápat, že také žena je dnes podstatnou součástí legie bikerů. Naším cílem je vše doladit tak, že Vám to prostě BEZPEČNĚ sekne! 

Mrkněte do galerie na zakázky, které už jezdí a vzorník látek!

_DSC5435.jpg
_DSC8976.jpg

3 TYPY OBJEDNÁVEK:

  • hotové modely – ihned k nákupu – e-shop

  • změna ve výrobku z e-shopu (materiál, barva, velikost, délky, výšivka...), dodání do 3-4 týdnů (doba závisí na dostupnosti materiálu a náročnosti)

  • šití na zakázku – originální kousek na míru včetně braní míry, zkoušek a předání. Časově náročnější - dle dohody.

nebo

kontakt
bottom of page